Приключи ученическата мобилност „Озеленете училището си“ по програма Erasmus+!
(№ 2025-1-BG01-KA121-SCH-000336510)
В периода 31.10–15.11.2025 г. двадесет и осем ученици от СУ „Св. Климент Охридски“ бяха в гр. Неапол – Италия,като работиха върху екологичната устойчивост и „зелените умения“. 
Учениците:
Мобилността разви у участниците екологично съзнание, екипна работа, комуникативни умения и увереност в международна среда. Те се завърнаха вдъхновени да прилагат наученото и да реализират нови зелени инициативи в нашето училище!

Ученическата мобилност „Озеленете училището си“ по програма Erasmus+! (№ 2025-1-BG01-KA121-SCH-000336510)