Приключи поредната успешна мобилност по програма „Еразъм+“!
По проект № 2025-1-BG01-KA121-SCH-000336510 в гр. Неапол, Италия
С гордост споделяме, че нашите ученици отново доказаха колко мотивирани, отговорни и креативни могат да бъдат, когато им се даде възможност да развиват потенциала си в международна среда.
Г-жа Дафинка Клечарова – директор на училището сподели, че винаги е мечтала учениците ни да участват в подобни мобилности – да обменят идеи с връстници от други държави, да трупат ценен опит и знания, и да откриват нови начини да допринасят за по-доброто бъдеще на своето училище и общност. Тази мобилност беше още една стъпка към сбъдването на тази мечта.
Темата „Интегриране на зелени умения в образователните програми – Озеленете училището си“ вдъхнови участниците да мислят екологично, да планират устойчиви решения и да създават идеи, които правят училищната среда по-приятна, по-екологична и по-близка до нуждите на съвременните ученици.
Г-жа Клечарова благодари на всички участници – учители и ученици за техните усилия, активно участие и достойно представяне. Заедно показахме, че нашето училище може да бъде пример за иновации, сътрудничество и отговорност към природата.
Продължаваме напред – към нови знания, нови партньорства и още успешни Еразъм+ приключения!

Проект № 2025-1-BG01-KA121-SCH-000336510 в гр. Неапол, Италия